Zipové sáčky mají své místo doma i na cestách

Uzavřít do sáčku se zipem můžete prakticky cokoli, co se do nich vejde. Může to být drobnost, jako jsou knoflíky, sponky do vlasů, šroubky, skládanky puzzle, anebo sypké či tekuté potraviny (strouhanka, mouka, marináda a nálev). Uložíte do nich sezonní oblečení a letní sandály nebo zimní boty a tím vaše věci chráníte před prachem, pachy z vnějšího prostředí, vlhkostí a dalšími okolními vlivy.

luštěniny v pyytli

Nic se nepoztrácí – jeden z hlavních důvodů, proč se doma sáček může hodit, je jeho spolehlivost od okamžiku, kdy do něj vložené předměty uzavřeme zipem či jezdcem. Nemůže se vám pak ztratit ani jeden šroubek z rozebraného boxu na externí pevný disk, baterie mobilního telefonu, kryty a šroubky od budíku a dalších domácích spotřebičů či elektroniky, kterou potřebujete rozmontovat a opravit. Takto bezpečně doma uchováte v šuplíku knoflíkové baterie, kancelářské sponky, galanterní výrobky, jako jsou zipy, dřevěné korálky, bižuterie, nášivky, nitě, suché zipy, bavlnky, mašle, vlněnou přízi atd.

textilní galanterie

Mouka, ořechy, sušené ovoce – a další potraviny, které v krabičkách, sklenicích a plechovkách zaberou spoustu místa. Zipové sáčky jsou transparentní, snadno se popisují a máte perfektní přehled, co v nich je. Výrobci se rádi chlubí tím, že jsou po zdravotní stránce naprosto nezávadné, nekontaminují obsah žádnými toxickými látkami a můžete v nich mít i dlouhou dobu uchovanou třeba ovocnou zmrzlinovou dřeň v mrazicím boxu.

Sbalte se na cesty – nejen doma, ale i na cestách se sáček se zipem hodí. Do jednoho vložíte špinavé prádlo, do druhého hygienické potřeby, do třetího léky, do čtvrtého svačinu, do pátého hrací kostky, pexeso a karty a výčet drobností může pokračovat. Sáčky jsou lehoučké, transparentní a nezaberou v zavazadlech žádné místo navíc. Jsou levné a nahradí různé krabičky a obyčejné plastové sáčky, které nemají uzavírací mechanismus.

3 roky ago