Neocenitelná pomoc


Osobní schůzka se specialisty v prostorách úklidové firmy je prvním krokem při řešení požadovaného rozsahu prací, které bude zákazník nárokovat. Podrobný rozbor nejen velikosti prostor, ale i časové intervaly mezi jednotlivými pracemi usnadní vytvořit cenovou nabídku. Po jejímž schválení je určen termín realizace zakázky. U které funguje nejen kontrola úklidu, ale zajištěna je i předávka vyčištěných prostor. Časově i finančně rozdílný bude úklid domácnosti, kanceláří, panelových a bytových domů. Či úklid po rekonstrukci domu, anebo přímo na jeho stavbě. I při následném stěhování. Mnohdy lze domluvit i pravidelné mytí aut. Osobních i firemních.

Uklízečka

Pokud se rozhodnete využít služeb úklidové firmy ve vlastní domácnosti, nebo v kanceláři, spolehnout se můžete na plnění v předem dojednaných termínech tak, aby nebyl rušen denní rytmus objednatele. Mytí oken, vytírání podlah, luxování koberců, vynášení odpadků, úklid kuchyně včetně mytí nádobí, převážně v myčce, čištění koupelen a toalet včetně jejich dezinfekce, praní ručníků a útěrek. Tyto základní služby lze nasmlouvat v rozmezí jednoho až pětidenního rytmu. Který se může změnit podle aktuálních potřeb. Po dlouholetých zkušenostech je ideální dobou při úklidu domácnosti dopolední čas, kdy jsou majitelé v práci. A naopak v kanceláři je ideální doba večerní, kdy už zaměstnanci odešli domů.

Úklid domácnosti

Často bývá motoristy využíváno i strojové čištění garáže. Které může být provedeno po odstavení všech vozů. Kdy se vyčistí celý prostor najednou. Sehraný úklidový tým je vybaven vším potřebným, včetně čistících roztoků. Kterých v tomto případě není potřeba velké množství. Vysoký tlak vody efektivně odstraní veškeré znečištění i z podlahy. Méně je více je v tomto případě tím nejlepším řešením při šetření životního prostředí. Po důkladném odsátí vody speciálním vysavačem už není potřebná žádná zbytečná chemie. I dosušení prostor garáže už je možné zajistit jenom otevřením vrat. A nechat průvan dokonat očistu garáže.

8 měsíců ago