Zásobování lékáren

Chybí vám léčivo na skladě a potřebujete rychle doplnit zásoby? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele do vaší lékárny? Ve společnost TL Cargo se věnujeme zásobování lékáren TLcargo, ordinací, klinik, nemocnic i výzkumných ústavů. Pro vaši lékárnu jsme schopni zajistit zdravotnické potřeby, léky a ostatní zdravotní materiál, a to vše nejlepší kvalitě – hlavně díky správnému skladování, které je pro tento sortiment klíčové. Slouží nám k tomu prostorné skladovací prostory (dokážeme současně uložit až 1000 m3) i velký vozový park, proto můžeme veškerý sortiment přepravit rychle a bezpečně k vám.

Košík

Obracejte se na nás, pokud očekáváte nejen rychlou a bezpečnou dopravu, ale i příjemný servis. Působíme již řadu let na trhu Evropské Unie i dalších evropských států a máme bohaté zkušenosti, které se odrážejí na kvalitě našich služeb. Celý proces zásobování jsme co nejvíce zjednodušili pro vaše nejvyšší pohodlí. Stačí zadat objednávku pomocí telefonátu, e-mailu nebo webového formuláře a o vše ostatní se postaráme my. Jsme tu pro vás! Očekávat můžete nadstandardní přístup a maximální ochotu vyjít vám vstříc.

Naši zodpovědní řidiči si uvědomuji jak je bezpečnost během dopravy léčiv a zdravotnických pomůcek důležitá. Přísné dodržování všech norem je priorita. Vozy disponují speciálním chlazením přesně na míru léčivým přípravkům. Zároveň také optimalizujeme naše trasy, abychom u vás byli co nejdříve. Nemůžeme pochopitelně ovlivnit vše, ale na vše, co ovlivnit lze, myslíme.

Auto

Co vám ještě můžeme nabídnout vedle širokého sortimentu, jednoduchého objednání, bezpečné a rychlé přepravy? Nízké ceny, a pravidelným klientům navíc ještě 15% slevu. Řekněte, je ještě něco, co byste si od svého dodavatele léčiv přáli? Ozvěte se nám a jistě se domluvíme. Budeme rádi i za zpětnou vazbu a vaše připomínky – spokojený zákazník je u nás na prvním místě!

2 roky ago