Využijte pro stěhování pronájem dodávky, a třeba i s řidičem

Stěhování k lidskému životu neodmyslitelně patří. Může mít mnoho podob, může jít o pouhé přemístění oblečení a obuvi ve velké sportovní tašce na studentskou kolej, anebo kupříkladu o kompletní přestěhování dvougeneračního rodinného domu.

Stěhování realizujeme buď vlastními silami, anebo spoléháme na profesionály v oboru, kteří výrazně usnadní námahu a mohou vypomáhat i s demontáží nábytku, instalací spotřebičů či bytového vybavení. Jestliže se rozhodnete pro tu první variantu, nabízí se přestěhovat předměty z bytu buď v zavazadlovém prostoru osobního vozu, případně s využitím přívěsného vozíku za tažným zařízením, anebo jít cestou pronájmu většího vozu, transportní dodávky, například z půjčovny dodávek v Praze 6.

přenášení krabic

Pronájmy dodávek pro stěhování jsou v současné době běžné, proto se také vyplácí nespoléhat na tzv. „last minute“ akci, kdy se vám může přihodit, že nebude žádný vůz k dispozici, a je rozumnější zajistit si vůz na smluvený termín v předstihu.

„Náš zákazník – náš pán“

Tímto heslem se skutečně řídí někteří lidé, kteří se snaží nabízet služby na úrovni a tím konkurovat ostatním. Objevíte-li takovou firmu, ať už se jedná o prodej textilu nebo třeba profesionální zahradníky, s velkou pravděpodobností jí budete využívat opakovaně a nebudete přecházet jinam. Platí to i v oboru pronájmů dodávek a tam se vyplácí sledovat hlavně následující ukazatele:

přepravní dodávka

Individuální přístup – pokud k vám firma přistupuje tak, že se snaží vyjít vstříc vašim požadavkům, i když nejsou standardní, pak je to velké plus. Jde zejména o zapůjčení vozu na vámi zvolený časový úsek, pronájem vozu s tažným zařízením, možnost vyzvednout či vrátit vůz i mimo běžnou pracovní dobu a možnost poradenství k vaší aktuální situaci.

Vozidlo s řidičem – někteří lidé si netroufají řídit dodávku, zvláště, je-li zapůjčená, proto je možné mít k dispozici i řidiče, což se hodí samozřejmě i pro stěhování. A pro stěhování by se vám mohl hodit i transportní rudl.

2 roky ago