Vyřešte finanční problémy ještě dnes

V našem životě nás může potkat celá řada různých nečekaných a nepříjemných nehod. Pokud při nich nejde o lidský život nebo o zdraví, pak je vždy nějaké řešení po ruce. Takovou nepříjemností, která nám může docela otrávit život, je i nedostatek peněz. Zejména, pokud už se nejedná jen o nedostatek, ale spíše o mínusový stav.
předání úplatku.jpg
o Nemusí se vždy jednat o osobní nezodpovědnost takto „postiženého“.
o Každý současný podnikatel ví, jak je dnešní doba složitá a že stačí jen narazit na nesolidního zákazníka a už se zdá, že není cesty ven.
Z jedné strany na vás tlačí všechny instituce, které chtějí zaplatit a z druhé strany žádná úhrada na vaše konto nepřichází.Rozhodně není vždy řešením jít si půjčit do banky. Pokud se podnikatel zadlužil u OSSZ, VZP nebo Finančního úřadu, pak k němu zůstane banka hluchá. Má totiž ten známý a nepříjemný záznam v registru dlužníků.

Druhý den je po starostech

Cestu z problému nabízí nebankovní sektor, kde nemají poskytovatelé hypoték tak vysoké nároky na své klienty. Nevadí nízké daňové přiznání ani zmíněné záznamy. Tady platí docela jiná pravidla. Stačí mít vhodnou nemovitost, kterou můžete vložit jako záruku.
o Dokonce není ani zapotřebí vstávat od počítače a vydat se do nějaké pobočky.
o Vše se vyřídí velice rychle a pohodlně.
§ Stačí jen vyplnit on-line žádost a zaslat ofocenou nemovitost.
§ A pak už jen počkat na vyřízení, které může být už do čtyřiadvaceti hodin od podání žádosti.
plánování v sešitě.jpg
Za svou nemovitost můžete získat i sedmdesát procent z odhadní ceny. A s tím už se dá jistě začít znovu. Doba splácení se dá nastavit až na třicet let. což je jistě zárukou toho, že jednotlivé splátky nebudou nikterak vysoké. Výhodné nebankovní hypotéky bez registru jsou poskytovány na byty, rodinné domy, družstevní byty, chaty, pozemky i objekty, které slouží podnikatelským účelům.

6 roky ago