Půjčku můžete získat i jinde než v bance

Jakmile začneme mluvit o nějakém typu úvěru, tak je potřeba si říct, že musíme rozlišovat v prvé řadě úvěry pro běžné občany a jejich soukromé potřeby, čili spotřebitelské úvěry a do druhé kategorie bychom zařadili úvěry pro podnikatele a firmy, a pro jejich potřeby podnikání a to jsou úvěry podnikatelské.

půjčka, dům, smlouva

V rámci spotřebitelského úvěru pak můžeme rozlišit obyčejnou půjčku na takzvaně „pár set korun“, nebo tisíc či desítek tisíc, tu vám ale v dnešní době vyřídí téměř kdokoliv a velice rychle, protože se jedná o krátkodobou půjčku, a také mezi dalšími úvěry a to dlouhodobými, kdy splácíte například několik let či desítek let nebo až třicet let. Tak tomu může být i v případě hypoték, u kterých je ještě jedna podmínka a to ta, že musíte vlastnit nemovitost, nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby, která s vámi vstoupí do smlouvy. Může se jednat o pozemek, dům, byt či nějakou jinou nemovitost. Díky ní získáte ještě nižší úrok a navíc dlouhou dobu splatnosti, protože ji dáte takzvaně do zástavy, neboli tímto majetkem v podstatě ručíte. Takovým produktem je i nebankovní hypotéka nebankovnihypoteky.net.

balíčky bankovek, zlaté prasátko

Pro úvěr si totiž můžete jít buďto do banky, ale pokud by vás náhodou z nějakého důvodu odmítli, tak je zde ještě jedna možnost a to zvolit nebankovní sféru, která poskytuje stejně tak dlouhodobé úvěry a za obdobných podmínek jako by tomu bylo v bance. Ovšem mají mírnější pravidla, proto se můžete setkat u těchto subjektů například i s tolerancí záznamu v registru dlužníků. Pokud máte záznam, tak společnost může být natolik tolerantní, že ho nebude zkoumat, ale bude ho tolerovat a i přesto vám peníze poskytne.

Pokud dodáte podklady rychle, tak vyřízení může proběhnout hned a vyplacení financí, v případě, že opravdu spěcháte, i do 24 hodin.

V dnešní době se veškerá komunikace řeší přes internet, takže je to rychlé a spolehlivé. Nemusíte tisíckrát na pobočku. Vše se vyřeší online, neztrácíte čas, ani peníze.

3 roky ago