Nikdo nechce být sám

Nikdo nechce být sám, to je samozřejmé. Vždycky lidé bojovali s otázkou, kde se seznámit. V mládí to ještě není zase tak velký problém, ale časem je to stále obtížnější. I když jsou někteří lidé  společenští, v určitém věku se obvykle schází s určitým okruhem lidí.
Vždy lidé proto využívali možnosti seznámit se prostřednictvím seznamek. Dříve to byla seznamka v novinách a časopisech, v současné době využívají lidé seznamování přes internet.
srdce na klávesnici
Seznamky jsou buď placené, nebo zdarma. Ty placené mají tu výhodu, že své nabídky můžete blíže specifikovat, stejně tak své požadavky.
Samozřejmě kvalitní seznamka nabízí mnohem více než jen nabídky k seznámení. Organizuje různé akce, které mají podpořit seznamování.
Samozřejmě seznamky využívají lidé nejen k tomu, aby si našli životního partnera nebo partnerku. Jaké ještě mohou mít lidé požadavky na seznámení?
seznamka v mobilu
·         Ona hledá ji
·         On hledá jeho
·         Zadaný muž hledá milenku za účelem sexu
·         Zadaná žena hledá milence za účelem sexu
·         Hledání přátelství, například někteří lidé jen obtížně navazují přátelství nebo se přestěhovali a hledají možnosti k seznámení i prostřednictvím seznamek
·         Hledání osoby za účelem společných aktivit (parťák pro tanec, sport, sdílené cestování apod.)
 

Internetová seznamka

Hledáte životního partnera a chcete využít služby internetové seznamky? Určitě jděte do toho. Nezapomínejte na to, že v tom moři inzerátů je velmi obtížné zaujmout. Proto byste měli dodržovat určitá doporučení.
 
·         Umístěte svou fotografii, kde vypadáte dobře.Pozor, to neznamená, že byste tam měli dát fotografii starou patnáct let. Fotografie by měla být reálná, ale na straně druhé si dejte tu práci a oblékněte se vkusně do barev, které Vám sluší, dejte si záležet s účesem, ženy také s make-upem.
·         Originální znění textu.Ale pozor! Originální není stupidní. Někteří lidé si to totiž pletou. Potenciální partneři by měli vědět, že máte invenci.
·         Ukažte, že máte zájmy.A to i tehdy, když jich zase tak moc nemáte. Prodejte všechno, co Vás těší, zajímá a co máte rádi. Aby potenciální partner věděl, že s Vámi není nuda. A pokud máte pocit, že s Vámi nuda je, i tehdy to můžete skrýt za slovy pohodový kliďas.
·         Projevte svou ekonomickou nezávislost. Ne ve smyslu, že byste se prezentovali jako bohatí lidé, ale většina lidí se vyhýbá těm, kteří nemají vyřešenou ekonomickou minulost, například dluhy.
·         Nestylizujte se do role chudáka.Jsou lidé, kteří apelují na soucit například tím, že demonstrují, že z předchozího vztahu vychází jako oběti. Nic není odpudivější, než právě toto.
 

1 rokem ago