Nejsme přece chudí

Ne každý si může dovolit zajít si do restaurace, kde stojí oběd pět tisíc. A pak se ještě stejně musíte jít domů najíst. Třeba nemůžete mít to nejdražší auto, nebo dovolenou v tom nejluxusnějším hotelu. I když za jistých podmínek byste mohli. Ale stojíte o to? Že by vám stačila jen polovina, ale nemáte ani tu? Ale no tak. Tady už by problém být neměl.

Peníze v trávě

Pravda, asi si nemůžete hned dovolit koupit si cokoli na světě, ale pokud byste chtěli něco v rámci normálních možností, nebude to zase taková velká potíž.

Uvedeme si příklad. Váš vůz drží pohromadě silou vůle, a ještě díky lepidlu. Při jízdě nad dvacet kilometrů vám upadne výfuk a při jízdě nad třicet volant. To se pak řídí dosti obtížně. Vznikají drobné problémy na křižovatkách a policii se vůz bez volantu nějak moc zrovna nezamlouvá. Prostě, potřebovali byste nový, Nemusí to být ten výše zmíněný, nejdražší. Nemusí vůbec stát milion, ale musí být nový, aby v něm šlo bezpečně odvézt děti do školy. Jenže na něj nemáte. Zkoušeli jste půjčku, ale kvůli tomu, že jste kdysi dva krát nezaplatili nějakou dávno zapomenutou splátku, máte záznam v registru, a proto u banky nemůžete uspět. Nezoufejte. Je zde něco, co vás překvapí a co vám pomůže.

Schránka na peníze

Hypotéka bez registru je to, co má v názvu. Hypotéka, kde se registr prostě nezkoumá. Lépe řečeno, zkoumá, ale nebere v potaz. A pokud tam máte nějaký starý záznam dávno řešený, tak ten už vůbec ne. Takže vidíte, že zde naděje neumřela, ale naopak, nebývá konkrétních obrysů a pokud budete jednat rychle, budete i rychle vyřízeni, a to ve většině případů úspěšně. Protože se tady nečeká na nějaká zdržující potvrzení o ničem, věc se hýbe rychle kupředu a spěje k cíli mílovými kroky. Pokud v pondělí začnete s agendou a splníte potřebné požadavky, v úterý můžete podepsat smlouvu a ten den také dostat peníze.

4 roky ago