Na každou zahradu pořádnou pergolu


Nemáte na zahradě zatím žádné posezení? To se dá velice rychle napravit! Vše vyřeší zahradní pergola pergoly-trutnov.cz.

Poskytne přístřeší, přinese stínek v horkém letním dni, ochranu před deštěm, prostor pro lehátka na relaxaci a samozřejmě také místo pro grilování a setkávání s přáteli. Pergoly jsou ideálním místem pro různé události, můžete zde uspořádat jenom letní oslavu, či nějakou párty, ale také oslavu narozenin nebo si užívat každý víkend grilování s rodinou či přáteli.

Pergoly ze dřeva navíc krásně vypadají, dodávají pocit útulnosti, hodí se do jakéhokoliv prostředí, dřevo je přírodní materiál a proto jej velice snadně a lehce snoubíte s jakýmikoliv dalšími materiály, které máte na zahradě.

ťuknutí džusem oslava

Zvolit si můžete typ k objektu, to znamená, že pergolu navážete jednou či více stranami na dům. Další z možností je samostatná stavba. Dřevo je krásný a hřejivý materiál, který se snadno přizpůsobí a poddá. Navíc nepotřebuje žádnou extrémní údržbu. Pergola díky tomu zůstane krásná po několik dlouhý let, bude vám dělat přístřeší, chránit vás před sluníčkem i deštěm a zastřešovat vaše akce, grilování, setkávání s přáteli a oslavy.

Každý objekt může být různě velký. Chcete si dopřát menší prostor? Úplně vám bude stačit velikost 3×3 metry? V tom případě můžete zvolit tuto menší velikost. U větších typů se může jednat o velikosti 4×3 nebo i 4×4. Jistě se bude na vaší zahradě vyjímat.

grilování

Podle účelu využívání si můžete zvolit buďto altán nebo pergolu. Existuje mnoho způsobů využití altánu či pergoly. Někteří lidé preferují stínek po těžké práci na zahrádce, jiní naopak grilování s přáteli a rodinou. Chcete v něm přespávat v létě? I to je možné. Podle toho si můžete zvolit konkrétní typ využití.

Už plánujete, kde pro ni najdete místo na zahradě? Jistě se najde vhodný kousek, kam byste ji mohli dát. Jakmile ho najdete, změřte si velikost a vyberte druh, pak už se jen můžete těšit, že si brzy budete užívat pohodu a odpočinek v pergole nebo zahradním altánu. Ten může samozřejmě stát také u domu a poskytovat přístřeší třeba i jako zastřešení terasy.

3 roky ago