Mít šaty jako hollywoodská hvězda

Děsíte se momentu, kdy budete muset ve stávající společenské sezóně znovu obléknout model šatů, který už pamatuje nějakou tu akci a pomaličku začíná ztrácet šmrnc? Možná přemýšlíte o pořízení nového kousku do svého šatníku, ale nabízí se i další varianta jako je půjčovna společenských šatů Praha, která disponuje desítkami úžasných modelů ve všech velikostech a střizích.
Žena v rozevlátých zelených šatech
Tento pražský salon půjčuje, prodává a také šije na zakázku modely, jež pocházejí z česko-francouzské návrhářské dílny. Tyto šaty splňují veškeré požadavky současných trendů ve společenském odívání.U nás naleznete šaty různých délek, s použitím krásných materiálů, jako je satén v barvách od bílé, přes krémovou, růžovou, až po syté nádherné tóny smaragdu, rubínu a královské modři. Tytéž barvy naleznete i na luxusní krajce, která je rafinovaně použitá jako součást živůtků, rukávů, nebo jako aplikace na sukních. Zastoupen je rovněž tyl, krep a další materiály, některé s přidáním elastického vlákna, takže i například ve velmi úzkých šatech zvaných “mořská panna”, se budete cítit velmi pohodlně. Návrhářka pro své modely vybírá a používá třpytivé krystaly, korálky, štras a perličky, jež dodají celé róbě rozměry luxusu. Své vysněné šaty u nás zaručeně vyberete, a pokud budete přece jen trochu na vážkách, s radou přispějí i naše školené oděvní asistentky, které doporučí k vašemu typu a postavě ty nejvhodnější šaty, ať už se bude jednat o plesový, maturitní, nebo svatební model. Výjimkou nejsou ani šaty velkých velikostí.
Dívka v černých tylových šatech sedící na židli v prázdném pokoji

Každá žena si zaslouží být občas královnou večera. Staňte https://www.dent.cz/o-nas/stante-se-clenem/ se jí také, díky našim luxusním společenským šatům!
Zavolejte, nebo nám napište a domluvte si zkoušku, při které se vám budeme maximálně věnovat. Při zapůjčení šatů složíte 50 % z celkové půjčovní ceny a budete seznámeni s podrobným půjčovním řádem.

5 roky ago