Kovové točité schodiště

Schodiště je velice důležitou součástí patrových budov a nesmí nikde chybět. Jen těžko byste se dostávali do patra, kdybyste neměli udělané schodiště. Bez schodiště by Vám však neprošla ani kolaudace domu a je nezbytnou součástí pro kolaudaci. Schodiště však musí být bezpeční a musí mít zábradlí, které k němu neodmyslitelně patří. Pokud schodiště nemáte, nebo je v katastrofálním stavu, tak neváhejte a obraťte se na firmu, která dělá nádherné kovové točité schody.

kovové točité schody

Kovové schody se dají dělat buď z oceli, nebo z železa a základem je, aby byli dostatečně bezpečná, ale také funkční. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat schody s nosnou konstrukcí a bude jen na Vás, jakou zvolíte. Samozřejmostí je, že schodiště má také zábradlí, které slouží jako podpěra a opěrný bod.

kovové točité schody

Firma fa-havlíček, má dlouholeté zkušenosti s výrobou a instalací schodišť a zábradlí. Patří mezi přední výrobce v tomto oboru a rozhodně se na ně dá spolehnout. Za svojí působnost, kterou započali, v roce 1987 už udělali nespočet schodišť a všechny stojí dodnes. Díky vlastnímu týmu projektantů jde všechno jak po másle a nedochází k žádnému zdržení. Firma vyrábí své výrobky, na zakázku na klič a také působí po celé Evropě. Díky tomu nabrala mnoho zkušeností, které se snaží přenést na své výrobky. Samozřejmostí u každého výrobku, je však kvalitní materiál, díky kterému vydrží schodiště dlouhé desítky let. Ovšem není to jen materiál, ale také i dělníci, kteří svojí práci provádí svědomitě a kvalitně. Na své výrobky firma používá profesionální software, díky kterému jsou výrobky udělané detailně a vždy perfektně sedí. I proto má společnost certifikáty podloženou odbornost.

Pokud tedy nemáte schodiště a nutně už ho potřebujete, tak neváhejte a obraťte se na tuto společnost. Nebudete litovat a vše půjde přesně podle plánu.

2 roky ago