Hypotéka bez registru

Hledáte možnost, jak získat finance? V bance vás odmítli? Nezoufejte! Jsme tu pro vás. Hypotéka bez registru vám pomůže získat finance, ať jste v jakékoliv situaci. S tímto finančním produktem můžete získat peníze snadno a především rychle.
Jak je to možné? Nejsme bankovní společnost, a proto nemusíme mít stejná pravidla jako klasické bankovní společnosti. Našim základem je individuální jednání, které je rychlé, přesné a věcné. Jsme schopni zajistit také expresní vyřízení, což znamená, že peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu úvěrové smlouvy. V praxi vás to jistě potěší, protože můžete získat peníze hned v den podpisu.

opuštěný interiér

Svými finančními produkty konkurujeme bankám

Už dost bylo pravidel, už dost bylo ponižování. S námi můžete získat jak spotřebitelský, tak také podnikatelský úvěr za velmi výhodných podmínek. Naše společnost v oblasti poskytování financí, zejména úvěrů, konkuruje bankám. Nabízíme velmi výhodný úrok a nízkou splátku. Garantujeme nejnižší možný úrok a to jak pro spotřebitelské úvěry tak také v oblasti podnikatelských úvěrů.
Základní podmínky:

  • Získat můžete až 70% z hodnoty nemovitosti.
  • Splácet můžete 1 – 30 let.
  • Předčasné splacení zdarma.
  • Finance za jakoukoliv nemovitost – domy, byty, pozemky, komerční budovy, další objekty.
  • Rychlé jednání a žádné zbytečné papírování.
  • Vše probíhá online, peníze můžete získat i v den podpisu smlouvy.

výnosná profese

  1. Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr si mohou sjednat občané v jakémkoliv věku. Může jít o nízkou věkovou hranici, ale i vysokou. Peníze následně použijete jakýmkoliv způsobem. Dostanete až 70% hodnoty nemovitosti. Doba splácení může být nastavená jakkoliv a to i na dobu až 30 let. Jistě vás bude také zajímat úrok. Ten se pohybuje od 4% pro žadatele s drobným záznamem. Úroková sazba pro žadatele s větším záznamem se pohybuje od 7% p.a. Možná je také tolerance menších příjmů.

  1. Podnikatelský úvěr

Tyto finanční produkty jsou určené OSVČ a firmám. Pomocí peněz se financují potřeby v podnikání. Můžete je použít na vyplacení exekucí, na konsolidaci půjček, na splacení dluhů či jiných vašich závazků v podnikání.

6 roky ago