Co si pustit?

Pamatujete si příběh mladé čarodějnice Sabriny, která žije se svými tety, chodí na střední školu a v podstatě prožívá normální život teenegera až na ten malý fakt, že umí čarovat. Během šesti sérií jsme sledovali její každodenní trable odlehčené vtipným stylem seriálu. No a dnes, 15 let od poslední série, vychází remake s jménem “The chilling adventure of Sabrina”

ovládání na hry

Hlavní postavy jsou v podstatě stejné ale jinak se jedná o úplně jiný příběh. Vše je ponořené v záhadné magické náladě a zalité temnotou. Místo směšných situacích vám bude běhat mráz po zádech, a dokonce se dočkáte i samotného satana. Aktuálně dvě série můžete sledovat na Netflixu, pokud máte dost odvahy.

Určitě se nebudete nudit, když si pustíte Terapii. Jedná se o seriál české výroby z roku 2011. Příběhem provází hlavní hrdina Marek, ztvárnění Karlem Rodenem, který má ve svém domě psychologickou ordinaci. Během několika epizod můžeme sledovat nejrůznější problémy jak jeho pacientů, tak jeho samého. Při sledování soucítíme s klienty a srovnáváme své problémy s jejich a někdy možná i převezmeme rady, které dostali.

Pokud se rádi zasmějete a nevadí vám i trochu nekonvenční humor určitě neuděláte chybu, když si pustíte Ricka a Mortyho. Nenechte se ošálit tím, že je seriál animovaný určitě není určen pro děti, ba naopak. V tomto seriálu sledujeme neuvěřitelná dobrodružství dědečka Ricka a jeho vnuka Mortyho. Společně cestují vesmírem a dostávají se do nejrůznějších problémů, které můžou působit až bizarně.
pár při sledování televize

Posledním tipem je oddechová show Nail it! O co v ní jde? Pokud se chcete naučit nové recepty, tak pravděpodobně neuspějete, ale pokud si chcete odpočinout, tak je to pro vás to pravé. V každém díle sledujeme tři odvážlivce, při čemž ani jeden z nich není zpravidla profesionál, o což je show zajímavější. Čeká je dvoukolová soutěž, ve které se snaží napodobit nejrůznější pokrmy, které vypadají famózně. Na konci kola se jen málokomu povede napodobit originál.

 

5 roky ago