Autopůjčovna v Praze 9 vám umožní výlety do našich příhraničních hor

Pronájmy osobních aut či dodávek nejsou dnes žádným neobvyklým jevem, mnoho lidí již zjistilo, že pokud nevyužívají vozidla denně např. ke své práci, a bez auta se tak vůbec neobejdou, je mnohem levnější vozidla pronajímat, než je vlastnit. Snadno si spočítáte provozní náklady, kam patří povinné ručení, kontroly STK, výměna pneumatik a provozních kapalin, dálniční známky a kromě běžné údržby i občasné, neočekávané servisní zásahy. K tomu všemu musíte připočítat i psychický tlak, což platí hlavně u ojetin, které mohou být po určité době časovanou bombou, a vnesou do vašeho života více chaosu, než potřebný klid.

interiér vozu Opel

Objevte kouzla rozhraní Jizerských hor a západních Krkonoš

Pronájmy vozidel staví na zájmu klientů hlavně kvůli spolehlivosti a využití automobilu bez omezení ujetých kilometrů či lokality. Máte pak možnost vycestovat s autem třeba na dovolenou či na jednodenní výlet a vyhnout se hromadným dopravním prostředkům, tedy zejména přelidněným perónům, zaplněným vlakovým kupé a autobusovým linkám. Mít své soukromí na cestách je zkrátka k nezaplacení.

výlet do Krkonoš

Jestliže si pronajmete vůz z autopůjčovny v Praze 9 https://autopujcovna-milan.cz/, máte odtud perfektní dálniční spojení severovýchodním směrem, po dálnici D10 do Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova a Liberce. Rádi bychom vám naznačili, že byste mohli tuto trasu spojit s návštěvou rozhraní dvou významných českých pohoří – Krkonoš a Jizerských hor. Tvoří jej řeka Jizera, která lemuje silnici č. 14 mezi Kořenovem a Harrachovem, a pokračuje podél Rokytnice nad Jizerou přes Poniklou do Semil.

Atraktivita této lokality spočívá v tom, že jsou tu vhodné terény pro cyklistiku i turistiku a mnoho zajímavých výletních cílů. Vynechat byste určitě neměli část Harrachova – Mýtiny s pěkným výhledem do Anenského údolí, Mumlavský vodopád a Ryžoviště s přilehlými sjezdovkami, západní Rokytnici s vrcholem Studenov, Paseky nad Jizerou, rozhlednu Hvězda v Kořenově či Maják Járy Cimrmana v Příchovicích.

2 roky ago