Zábradlí pro bezpečí i jako estetický prvek

Nejenom praktické, ale i moderní může být právě zábradlí. Samozřejmě, nejprve musí splňovat všechny bezpečností parametry a dodržovat všechna opatření, aby bylo bezpečné pro schodiště a lidé jej mohli prakticky používat, ale na druhou stranu může být i hezké a estetické. Design si můžete dotvořit podle vlastního gusta. Na výběr je z mnoha různých doplňků.

Zejména do moderních interiérů se hodí skleněné zábradlí.

město

Ovšem uděláte s nimi velkou parádu i v případě, že máte dřevěné schodiště nebo doplňky z kovu. Sklo se totiž dá velice snadno a esteticky sladit i s dalšími materiály. Zejména se dřevem nebo kovem se proto snoubí naprosto dokonale, aniž by jeden druh materiálu nějakým výrazným způsobem narušoval druhý typ materiálu. Naopak hezky k sobě ladí, a pokud přidáte trochu fantazie, tak můžete vytvořit opravdu neobyčejné dílo a to jenom v podstatě z jednoduchého zábradlí.

interiér schodiště

Skleněné zábradlí je velice působivé. Hodí se do moderních místností, na schodiště v interiérech a zejména do vysokých budov. Nepohlcuje totiž světlo, ale naopak odráží, takže díky oknům a skleněnému zábradlí bude v prostoru pořád dostatek světla. Je velice praktické na udržování a má téměř neomezenou životnost. Vyrábí se samozřejmě tak, aby splňovalo veškeré nároky na bezpečnost, proto se nemusíte obávat ani v případě malých dětí, že by nebylo vhodné, právě naopak bývá nedílnou součástí rodinných domů i s malými dětmi nebo zvířátky. Jde snadno umýt a otřít, takže i z tohoto pohledu je praktické a snadno udržovatelné. Nemusíte o něj nadále nijak pečovat. Bude krásné po celá léta.

Potřebujete zábradlí ven na schodiště, na terasu nebo balkon? Vybrali jste si právě sklo, protože je vzhledově estetické a má funkční vlastnosti? Pak v tom nebude žádný problém. Sklo se dá velice snadno instalovat i do venkovních exteriérů, právě na již zmíněné terasy a další podobná stanoviště.

4 roky ago