Kojenecká souprava do porodnice

Stalo se to štěstí, že jste se s manželem nebo přítelem otěhotněla a pomalu si začínáte nakupovat výbavičku? Je toho spousta co potřebujete a internet je plný krásných věcí. Některé byste měla vybírat raději osobně. Někdy se může stát, že se věci na internetu mohou lehce lišit od skutečnosti. Samozřejmě například takový kočárek si musíte řádně vyzkoušet. Musíte s ním být nadmíru spokojení. Musí vyhovovat vašim předpokladům. Musí být jak do terénu, tak do města. A jediné jak můžete vše zjistit je se na samotný kočárek podívat osobně nebo ho vyzkoušet u některé z kamarádek, která si ho již pořídila. Co můžete kupovat přes internet je například oblečení, deky, kojenecké soupravy, pyžama, župany, overaly a spoustu potřebného oblečení.

oblečení

Oblečení pro miminka jsou nedílnou součástí, kterou budete potřebovat. Naše stránky nabízí oblečky ze stoprocentní bavlny. Máme jednoduché vzory a neutrální barvy. Když budete chtít pro holčičku, můžete zvolit klasické růžové provedení. Zatím, co pro chlapečka máme, jak jinak než modré provedení. Neutrálními barvy se myslí bílé a krémové. Většinou s nějakým zvířecími kresleným motivem. Můžete vybrat například medvídka s hvězdičkou, ježka, včelku, štěňátko, kočička nebo liška. Nabízíme kojenecké soupravy do porodnice, které se skládají z několika dílu. Většinou obsahují kojenecké dupačky, košilky, body, kabátek, kojeneckou čepičku, rukavičky a capáčky. Některé soupravy jsou od dvou dílných po sedmidílné.

miminko

Dále u nás najdete originální body. Pod tímto pojmeme se myslí bodýčka se srandovními obrázky a vtipnými nápisy. Jako je nápis, když já nespím, nikdo nespí. Nebo bodýčko s obrázkem smokingu. Je toho spousta a určitě si u nás vyberete ten pravý pro vás. Vtipná bodýčka se hodí i jako skvělí dárek pro kamarádku, která čeká miminko. Neváhejte a pusťte se do prohlížení.

3 roky ago