Horko v bazénu nevadí


Ano, naše matička Země už opět začíná naklánět svou tvář více na stranu sluníčka a tím pádem se začíná oteplovat. Ptáci dělají kravál, jako by je za to platili lidé již myslí na léto. Nejeden človíček béře tužku a papír, nebo spíše vlastně usedá k počítači, aby si spočítal, kolik ho bude stát za dobu toho horka návštěva místních lázní.

Schválně, zkuste si ti také. To je sumička co? A pozor, počítali jste asi jen a pouze vstupné že? Tak to je málo. Musíte počítat výdaje za cestu. Buďto jízdenky nebo za benzín či naftu. A také připočítejte to, co si tam koupíte. Je jedno, že doma byste to snědli také, koupili jste si to tam. Tak co, k jaké cifře jste došli? To je co?

Nu a nyní popřemýšlejte, zda by se vám skutečně nevyplatilo mít bazén doma na zahradě. Pokud ji tedy máte. Protože v paneláku na koberci je to dosti problematické. Ne, že by to nešlo.

dívka v bazénu

Proto se velká většina bazénů umisťuje ven, na čerstvý vzduch. Má to oproti bazénu v obýváku spoustu výhod, z nichž je hlavní ta, že bazén venku může být o hodně větší a také klidně z poloviny v zemi. Nebo celý, jak kdo chce. To je věcí vkusu, nebo také věcí možností.

Pořídit si takový bazén je lepší, než ten klasický menší. V něm nemůžete plavat, jak potřebujete, takže se nějaký ten metr navíc zcela jistě vyplatí. Proto je lepší volit bazén velký. Tvar už pak není vůbec podstatný, ale ve velké většině případů si lidé berou ten klasický, obdélníkový. Ale to neznamená, že si nemůžete koupit jakýkoli jiný.

klasický bazén

Venkovní bazény zapuštěné do země jsou dnes všeobecným trendem a kdo jej nemá, považuje se za drobátko zaostalého v těchto věcech. Proto neváhejte ani minutku a začněte jednat. Čím rychleji tím lépe. Při koupi je třeba myslet i na ostatní členy rodiny, takže velikost je zde jednoznačně ospravedlněna. Tak si totiž můžete dát i závod v plavání.

2 roky ago